Blog Single

Wyżywienie 

Firma cateringowa przygotowuje specjalnie dla żłobka posiłki bez dodatków konserwantów, polepszaczy czy białego cukru. Stawiamy na produkty jak najmniej przetworzone, naturalne i pełnowartościowe. Menu dostarcza dzieciom wszystkich niezbędnych składników odżywczych. 

Dobrze skomponowana dieta dziecka ma ogromny wpływ na jego prawidłowy rozwój oraz zapobieganie chorobom w przyszłości. Nauka prawidłowych zasad żywienia powinna rozpocząć się już od najmłodszych lat, aby w dorosłym życiu unikać nieprawidłowych nawyków. Oferowany catering dla Żłobka Daktyl zawiera posiłki, które uwzględniają preferencje żywieniowe najmłodszych, a jednocześnie są zdrowe i dostarczają odpowiedniej ilości składników odżywczych. Serwowane jedzenie to doskonały sposób na zapewnienie prawidłowego rozwoju i dobrego samopoczucia najmłodszym Pociechom. Posiłki przygotowywane przez firmę Diatta są ze świeżych, wysokiej jakości produktów, bez cukru i z dużą ilością warzyw i owoców. 

Posiłki w Żłobku Daktyl opierają się na:

-kolorowych warzywach,

-zdrowych owocach,

-pełnoziarnistych produktach,

-chudym mięsie,

-niskiej zawartości cukru i soli,

-chudym nabiale.

Dbamy o to, aby catering dla podopiecznych Daktyla był smaczny i urozmaicony, dzięki czemu każdego dnia dziecko otrzyma pożywny posiłek skomponowany tak, aby na talerz dziecka trafiło danie zdrowe, smaczne i kolorowe, aby zachęcić do jedzenia.  

Dostępne są również diety: wegańska, wegetariańska, bezmleczna oraz indywidualnie dopasowana do potrzeb dziecka. Przekąski są stale dostępne dla dzieci.